Lagos Kültür Taşı
(0)

Farklı ölçülere sahip köşeli kültür taşlarının şaşırtıcı bir kombinasyonu olan Lagos kültür taşı modeli, taşların yüzeyindeki belirgin dokular sayesinde kolayca ayırt edilebilir.

Ürüne Git
Jakarta Kültür Taşı
(0)

Orta kalınlıktaki kayrak taşlarının kesit yüzeylerinin harmanlanması ile oluşan Jakarta kültür taşı modeli; canlı, dinamik ve modüler yüzeyler oluşturur.

Ürüne Git
Girne Kültür Taşı
(0)

Girne kültür taşı serisi, dünya genelinde Rustik ve Kır evlerinin iç ve dış duvarlarında yaygın olarak kullanılan, farklı ebatlardaki tarla taşlarının harika bir kombinasyonudur.

Ürüne Git
Jaipur Kültür Taşı
(0)

İnce ve düzgün kesilmiş kayrak taşlarının yatay diziliminden oluşan Jaipur kültür taşı modeli, modüler ve derzsiz yapısı sayesinde, usta olmayan kullanıcılar tarafından bile kolayca uygulanabilir.

Ürüne Git
Oslo Kültür Taşı
(0)

Geleneksel Alaçatı taş evlerinden esinlenilerek yaratılan bu model, büyük taş parçaları ve karakteristik yüzey yapısı ile, Ege denizinin sıcaklığını ve bölgenin dokusunu, yaşam alanlarınıza dekoratif taş görüntüsünü kazandırma iddiasında.

Ürüne Git
Clever Kültür Taşı
(0)

Farklı kalınlıktaki kayrak kültür taşı yüzeylerinin, düzenli ve dengeli bir birleşimi olan model serisi; modüler dekoratif taş uygulanabilme özelliğini, dinamik ve şaşırtmalı bir yüzey ile sunuyor.

Ürüne Git
Lefke Kültür Taşı
(0)

Düzgün olarak kesilmiş ve birbirinin tam katları kenar ölçülerine sahip taşları sayesinde, modüler ve derzsiz uygulanma imkânı sunar. Bu modüler yapı, duvar kaplama da uygulama kolaylığı ve zaman avantajı yaratır.

Ürüne Git
Florit Kültür Taşı
(0)

Özgün yüzey dokusuna sahip kültür taşlarının, doğadan özenle seçilerek birleştirilmesi ile yaratılan bu kültür taşı ; son derece çarpıcı duvarlar yaratma iddiasında. İster bir kır evinde kullanılsın ister modern bir yaşam alanında.

Ürüne Git
Tripoli Kültür Taşı
(0)

Tripoli kültür taşı modelimiz ince ve kalın hatların bir araya gelmesi ile dinamik bir görünüme sahiptir. İnce kayrak taşları ve daha kalın kayaların düzenli birleşimi ile modern görüntüyü duvarlarınıza getiriyor.

Ürüne Git
River Kültür Taşı
(0)

Nehirler tarafından milyonlarca yılda aşındırılarak yuvarlak ve köşesiz hale getirilen kültür taşlarından oluşan River Kültür Taşı modeli, duvarlarda sıcak ve güvenli bir etki yaratmakta.

Ürüne Git
Cairo Kültür Taşı
(0)

Cairo Kültür Taşı dinamik, cesur ve çarpıcı bir görüntüye sahiptir.. Bu kültür taşı modeli, sizlere modern mimari ve tarihi bir arada sunacak.

Ürüne Git