Old Brick Kültür Tuğlası
(0)

Yıllanmış dokusu ile kimliğini kazanmış olan Eski Kültür Tuğlası serisi duvarlarınızı standart görünümünden çıkararak tarihin modern görüntüsüne taşımanıza davet ediyor. Yüksek kaliteli bir ürün olması nedeniyle iç ve dış duvarlarınızda kullanabilirsiniz

Ürüne Git
Smooth Brick Kültür Tuğlası
(0)

Old Brick serisine göre daha düzgün ve daha az aşınmış formda tuğlalara sahip olan Smooth Brick Kültür Tuğla serisi; tuğla bloklar ile kaplanmış duvarlardan ayırt edilemeyecek yüzeylere, hızlı ve kolay bir şekilde sahip olmanızı sağlar.

Ürüne Git
Natural Brick Kültür Tuğlası
(0)

Natural Brick kültür tuğla serisi, düzgün kenarları ve pürüzsüz yüzeyleri ile, el yapımı tuğla ile örülmüş duvarlara benzer görünümler elde etmenizi sağlar.

Ürüne Git
Dimensions Brick Kültür Tuğlası
(0)

Çok çeşitli ölçü, form ve yüzey dokularına sahip, farklı kültür tuğla modellerinin yaratıcı ve cesur bir karışımı olan Dimensions kültür tuğlası serimiz ile tanışın.

Ürüne Git
New Old Brick Kültür Tuğlası
(0)

Orta ve yeni çağlarda, tuğla kaplama kullanılarak yapılmış Avrupa yapılarının tuğla yüzeylerinde; rüzgâr, yağmur, kar gibi dış hava koşullarının ve en önemlisi de zamanın aşındırıcı etkisi açık bir şekilde görülmektedir.

Ürüne Git
Antique Brick Kültür Tuğlası
(0)

Sanayi devrimi ile birlikte, İngiltere’de gelişen fabrika mimarisinde kullanılan yapı bloklarından esinlenilerek geliştirilen bu dekoratif tuğla serisi; modern kültür imgeleriyle zenginleştirilerek beğenilerinize sunuldu.

Ürüne Git
Line Brick Kültür Tuğlası
(0)

Roma mimarisinin temel yapı elemanı olan ve Roma medeniyetinin, geliştirerek tüm Avrupa’ya yaydığı ince dekoratif tuğla formu, Line Brick serimizde yeniden hayat buluyor.

Ürüne Git
Mega Brick Kültür Tuğlası
(0)

Mega Brick kültür tuğlası serisi, düzgün kenarlardan ve çizikli bir oluşan bir dokuya sahiptir. Bu kültür tuğlası modeli sizleri eşsiz bir mekana davet ediyor.

Ürüne Git
Mila Brick Kültür Tuğlası
(0)

Akdeniz esintisi taşıyan bu model serisi, köşeleri hafifçe aşınmış formda kültür tuğlalardan oluşmaktadır. Etkileyici bir yüzey dokusuna sahiptir.

Ürüne Git